Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

KELLERO firmie

KELLER

Polna 9

Dąbrówka (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie algorytmów sterowania

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji programowych sterowników MITSUBISHI, SIEMENS i innych

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji wizualizacyjnych

  • Tworzenie i wdrażanie inspekcji wizyjnych

  • Rozwiązywanie problemów bieżących związanych z realizowanymi projektami

Nasze wymagania

  • Ukończone studia na kierunku automatyka lub pokrewnym

  • Praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC Mitsubishi (mile widziane Siemens), paneli HMI Proface oraz modułów Safety

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej

  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. „B”

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, system motywacyjny

  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów

  • Praca na pełen etat

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Kursy i szkolenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

KELLER

Jesteśmy prężną, dynamicznie rozwijającą się firmą z polskim kapitałem. Od 25 lat z sukcesem działamy w branży poligraficznej. Nasza działalność skupia się głównie wokół technologii sitodruku, tampodruku i hot stampingu. Tworzymy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla producentów z takich branż jak m.in. kosmetyka, opakowania, farmacja, reklama, AGD, automotive, szkło itd. Maszyny i materiały, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie powstają całkowicie w naszej firmie, projektujemy, doradzamy, konstruujemy, montujemy, wdrażamy i szkolimy.

Przewiń do profilu firmy