Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk do działu marketingu w redakcji iAutomatyka.pl & KursyAutomatyki.pl

iAUTOMATYKA MARCIN FASZCZEWSKI, RAFAŁ KUPIŃSKI s.c.O firmie

3 1804 100 / mies. (zal. od umowy)
  • Fabryczna 24
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 godzin temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

iAUTOMATYKA MARCIN FASZCZEWSKI, RAFAŁ KUPIŃSKI s.c.

Fabryczna 24

Białystok

Redakcja iAutomatyka.pl & KursyAutomatyki.pl - zajmujemy się publikacją materiałów edukacyjnych i reklamowych w branży automatyki przemysłowej. Odwiedza nas miesięcznie około 60 000 inżynierów automatyki z Polski. Współpracujemy ze światowymi producentami z branży, dystrybutorami i integratorami.

Szukamy osoby technicznej, która ukończyła (lub kończy) studia Automatyki i Robotyki (lub pokrewne) do redakcji iAutomatyka.pl & KursyAutomatyki.pl. Mile widziane doświadczenie w branży automatyki przemysłowej.

Jesteśmy zgranym zespołem, z unikatową atmosferą pracy.

Osoba aplikująca na to stanowisko powinna być komunikatywna, potrafiąca realizować sumiennie i sprawnie zadania oraz umiejąca sama podejmować decyzje.

Wymagania:

  • Ogólna orientacja i znajomość automatyki jest obowiązkowa, resztę Cię nauczymy ;)
  • Komunikatywność.
  • Kreatywność.
  • Łatwość rozwiązywania problemów.
  • Dyspozycyjność 8h dziennie w tygodniu.
  • Praca w Białymstoku.

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Opieka nad naszymi kanałami social media (fanpage, grupy)
  • Konfiguracja reklam Facebook (według procedur).
  • Asystowanie przy redakcji publikacji na iAutomatyka.pl
  • Przygotowywanie raportów z kampanii reklamowych.
  • Przygotowywanie grafik i banerów reklamowych.
  • Asystowanie przy produkcji kursów online na KursyAutomatyki.pl
  • Asystowanie przy budowaniu strategii sprzedażowych kursów.
  • Przygotowywanie kampanii e-mail
  • Asystowanie przy kampaniach sprzedażowych kursów.

Oferujemy:

  • Przeszkolenie z obsługi WordPress.
  • Przeszkolenie z obsługi menadżera reklam Facebook
  • Przeszkolenie z grafiki w Adobe Photoshop.
  • Przeszkolenie z montażu filmów w Adobe Premiere

  • Dynamiczny rozwój w marketingu i sprzedaży.
  • Pracę w młodym, zgranym i wesołym zespole.
  • Przyjacielską atmosferę.
  • Wyjazdy/wyjścia integracyjne.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwa praca częściowo zdalnie (wymagana dyspozycyjność w Białymstoku).
  • Kawa z ekspresu bez limitu ;)

  • Dostęp do bazy szkoleń z marketingu i sprzedaży.
  • Dostęp do wszystkich kursów online z automatyki.

Wynagrodzenie: 2 700 zł - 3500 zł netto (3 180 zł - 4 100,00 zł brutto)

Ogłoszenie archiwalne