Oferta pracy

Automatyk

Wawel SA

  • Wawelska 6, Dobczyce
    Dobczyce, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wawel SA

Wawelska 6

Dobczyce

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie, analiza przyczyn powstawania usterek urządzeń i instalacji automatyki w przypadku wystąpienia awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów zgodnie z planem remontów i bieżącymi potrzebami, nadzór nad sprzętem AKP

  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych

  • analiza dokumentacji maszyn, urządzeń i instalacji automatyki, instrukcji obsługi maszyn i obowiązujących procedur

  • czynne uczestnictwo w nowych projektach instalacji automatyki

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane specjalizacje - mechatronik, automatyk, elektronik

  • znajomość sterowników PLC Siemens i układów automatyki przemysłowej

  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność

  • język angielski - będzie to dodatkowy atut

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • faktyczny udział i wpływ na realizowane innowacyjne projekty

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia specjalistyczne, kursy języka angielskiego

  • pakiet benefitów m.in. kartę MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, opiekę medyczną, dofinansowanie wypoczynku i kolonii oraz paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci

  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

  • system carpooling ułatwiający wspólne dojazdy do pracy

  • dostęp do platformy lunchingowej, dzięki której codziennie możesz zamówić obiad w atrakcyjnej cenie, prosto do biura

  • możliwość degustacji pysznych słodyczy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Wawel SA

W Wawelu wierzymy w Dobre Składniki, zarówno w naszych produktach, jak i w życiu.

Każdego dnia staramy się, by wszystko to, co robimy – robić jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych słodyczy, które dając ludziom przyjemność, pomagają zmieniać codzienność na lepszą.

Chcesz pracować z ludźmi, którzy lubią, to co robią? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy