Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk ds. wsparcia technicznego

Smay

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne Klienta zarówno na terenie Polski, jak i za granicą,

  • tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, wykonawczej i ofertowej w zakresie instalacji AKPiA,

  • tworzenie dokumentacji warsztatowej produktów,

  • uczestnictwo w pracach projektowych i badawczych,

  • uczestnictwo w projektowaniu, sporządzanie dokumentacji powykonawczej,

  • kosztorysowanie automatyki pożarowej,

  • wykonywanie na polecenie przełożonych innych obowiązków zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: automatyka, elektrotechnika, elektryka lub pokrewne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i kontakt z Klientem zagranicznym,

  • uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,

  • dobra znajomość programu AutoCad,

  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej w zakresie AKPIA,

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych oraz elektroinstalacyjnych,

  • znajomość zagadnień dotyczących napędów elektrycznych (przetwornice częstotliwości),

  • znajomość zagadnień automatyki w zakresie wentylacji,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,

  • wsparcie specjalistów,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),

  • udział w firmowym kursie języka angielskiego,

  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań,

  • pracę w każdy piątek do 13:30.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne

Miejsce pracy: Kraków, od połowy roku Podłęże/k. Niepołomic, ul. Grabska