Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Baumalog Sp. z o.o

Ożarowska 40/42

Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie, uruchamianie maszyn i ich aparatury.

  • Projektowanie rozdzielni elektrycznych.

  • Programowanie PLC (ST).

  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Umiejętność programowania w języku ST.

  • Umiejętność tworzenia i czytania schematów elektrycznych.

  • Znajomość komponentów automatyki (PLC, falowniki, systemy bezpieczeństwa).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w prężnie działającym i nastawionym na wspólny sukces zespole

  • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze

  • Możliwość samorealizacji, rozwoju oraz wdrażania własnych pomysłów

  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą inżynierską produkującą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu.

Konstruujemy, wytwarzamy oraz uruchamiamy rozwiązania umożliwiające automatyzację procesów przetwarzania oraz zwiększające efektywność procesów związanych z logistyką wewnętrzną, optymalizujące przepływ materiałów zarówno w procesie produkcyjnym jak i na etapie kompletacji i wysyłki.

Przewiń do profilu firmy