Oferta pracy

Automatyk dz. utrzymania ruchu

BRUK-BETO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka uszkodzeń i awarii systemów sterujących i wizualizacji,

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz remontów urządzeń oraz instalacji elektrycznych,

  • Sterowanie i diagnostyka urządzeń sterowanych numerycznie,

  • Przeprowadzanie kontroli stanu technicznego maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. obszarze serwisu, sterowania, montażu urządzeń automatyki produkcyjnej)

  • Wykształcenia minimum średniego - preferowane wykształcenie wyższe, profile techniczne

  • Znajomość zagadnień związanych z przemiennikami częstotliwości i serwonapędami (np. SEW, Schneider, Siemens)

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów oraz silna motywacja do pracy

  • Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji, rzetelność i dobra organizacja pracy

  • Uprawnienia SEP G1 oraz G2

Mile widziane

  • Programowanie Siemens step 7

  • Programowanie systemów HMI (np. Gp-Pro, winCC Flexible , winCC)

  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami przemysłowymi (Profibus, AS-i, standard Profinet)

  • Wiedza z zakresu bezprzewodowej trans. Danych (IWLAN)

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • kolonie dla dzieci pracowników

BRUK-BET

BRUK-BET Sp. Z o.o.

Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

W tej chwili Firma Bruk-Bet to:

34 lata nieprzerwanej działalności i całkowicie polski kapitał

Ponad 1200 Pracowników

13 Zakładów i 32 nowoczesne linie produkcyjne

Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę

Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

Pracownicy naszej firmy:

Pracują z nowoczesnymi technologiami – Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.

Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.

Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.

Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami – dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.

Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy