Oferta pracy

Automatyk – Dział Projektów i Realizacji

Eneria

  • Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski)

    Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC- głównie siemens s7 1200/1500,

  • Tworzenie wizualizacji- siemens wincc,

  • Parametryzacja falowników, synchronizatorów sieci itp.

  • Uruchamianie systemów sterowania układów kogeneracyjnych u klienta,

  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (Elektryka, Elektrotechnika, Mechatronika, Automatyka i pokrewne),

  • Doświadczenie przynajmniej 3 lata na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność programowania sterowników, tworzenia wizualizacji hmi i scada, oraz parametryzacji falowników,

  • Znajomość protokołów komunikacyjnych w tym profinet, modbus, komunikacja s7,

  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej(dokumentacja elektryczna szaf sterowniczych, schematy pi&d),

  • Doświadczenie w sprawdzaniu i uruchamianiu szaf sterowniczych i układów sterowania,

  • Znajomość MS Office,

  • Znajomość j. Angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej),

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych, głównie na terenie Polski 3-5 dni w tygodniu,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu czasu pracy

  • premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Eneria

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy