Oferta pracy

Automatyk działu utrzymania ruchu

Sima Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Jasin (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Obecnie dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: ADURT2021

Zakres obowiązków

  • usuwanie awarii, regulacje i realizacja planowanych prac diagnostycznych, prewencyjnych, modyfikacji
  • prowadzenie dokumentacji systemowej
  • raportowanie
  • współpraca z Inżynierami, Operatorami, Operatorami Technicznymi przy rozwiązywaniu bieżących problemów i wdrażaniu zmian
  • szkolenie Operatorów Technicznych z zakresu automatyki
  • wykonywanie innych zadań związanych z utrzymaniem ruchu, zleconych przez bezpośredniego przełożonego

Poszukiwane kompetencje

  • wykształcenie techniczne w zakresie automatyki lub pochodne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza techniczna w zakresie automatyki i sterowania, elektryki
  • uprawnienia SEP do 1 kv
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (przynajmniej poziom podstawowy)

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o dużym potencjale rozwojowym  w międzynarodowym środowisku, nastawionej na pracownika i jego bezpieczeństwo
  • pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • benefity takie jak: dofinansowanie do posiłków pracowniczych, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport, wczasy pod gruszą
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne