Ta oferta pracy jest nieaktualna od 117 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Elektromechanik

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SM Mlekpol Twórca takich marek jak: "Łaciate", "Milko" i "Mazurski Smak", a także jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.
    w dziale Utrzymania Ruchu z ZMP Bydgoszcz
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Poszukujemy absolwentów kierunków takich jak:

    • mechatronika
    • elektromechanika
    • automatyka

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu mechaniki i automatyki
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
    • Uprawnienia SEP do 1 kV
    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sterowników PLC

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagradzania
    • Pełen pakiet socjalny
    • Możliwość pracy z najnowocześniejszą technologią
    • Możliwość ciągłego rozwoju i awansu
    • Zdobycie cennego doświadczenia

    Zakres obowiązków:

    • Diagnozowanie i usuwanie usterek z zakresu automatyki i mechaniki
    • Konserwacja maszyn i urządzeń
    • Modernizacja parku maszynowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania
    lub dostarczenie do działu KADR ul. Niklowa 4 - Osowa Góra.

    Zadzwoń: (52) 582-72-00