Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Elektromechanik

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO HAND SPOL KAZIMIERZ SZCZEBLEWSKI SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Łabiszyn

    Łabiszyn, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa, modernizacja oraz diagnostyka maszyn i urządzeń

  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń

  • Nadzorowanie stanu/zamawianie części zamiennych automatyki/elektryki/pneumatyki.

  • Dbanie o powierzone mienie (narzędzia, części)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie/zawodowe o profilu: automatyk, elektromechanik, mechanik z uprawnieniami SEP,

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym lub utrzymania ruchu zakładu o charakterze produkcyjno remontowym

  • Praktyka z zakresu automatyki/mechaniki przemysłowej m.in. wymiana przekładni napędowych, silników, serwonapędów, łożysk, taśm transportowych, pasów klinowych, elementów sterowania (panele dotykowe, przekaźniki, styczniki, bezpieczniki)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP eksploatacja grupa I

Mile widziane

  • Obsługa komputera (poszukiwanie oraz zamawianie części zamiennych)

To oferujemy

  • rodzaj umowy- okres próbny 2 miesiące następnie czas nieokreślony

  • wymiar zatrudnienia - pełen etat

  • zarobki brutto do uzgodnienia