Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Pharmacy Laboratories s.c.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista

Producent suplementów diety i kosmetyków poszukuje osoby na stanowisko Automatyk - Elektromechanik Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska:

  • usuwanie awarii, konserwacja maszyn i urządzeń
  • utrzymanie ruchu, sprawności maszyn podczas produkcji
  • tworzenie raportów przełożonym z wszelkich awarii
  • prowadzenie działań naprawczych i zapobiegawczych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn
  • nadzór nad pracami podwykonawców

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, atutem będzie wyższe (mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, automatyka itp.)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - dodatkowy atut
  • umiejętność analizy budowy i zasady działania zespołów mechanicznych z rysunków technicznych i złożeniowych
  • znajomość diagnostyki aparatury elektrycznej i elektronicznej np: zasilacze, falowniki, optoprzekaźniki, czujniki, elektrozawory itp.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pracę od poniedziałku do piątku 8-16
  • szkolenia, rozwój zawodowy
  • jasny system rozwoju kompetencji powiązany z systemem dodatków finansowych
  • praca dla znanego producenta suplementów diety i kosmetyków aptecznych
  • przyjazna atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne