Automatyk / Elektromechanik w Dziale Serwisu Technicznego

Stock Polska Sp. z o.o.

  • Spółdzielcza 6, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Spółdzielcza 6

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym i automatycznym,

  • Wykonywanie remontów maszyn oraz usuwanie awarii

  • Programowanie i dostosowywanie oprogramowania sterującego urządzeniami produkcyjnymi do wymaganych parametrów

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • Organizacja narzędzi, maszyn oraz nadzór nad powierzonym sprzętem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – zawodowe lub techniczne – z zakresu: Elektryka, Elektrotechnika, Informatyka

  • Uprawnienia SEP, umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • Mile widziana znajomość systemu Agility

  • Pożądane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w branży produkcyjnej

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, karta medyczna, dofinansowania i inne), a także spotkania firmowe, integracje sportowe, konkursy z nagrodami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku,

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej o najwyższych standardach bezpieczeństwa pracy,

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,

  • Pracę w zgranym zespole ludzi zorientowanych na sukces,

  • Profesjonalny proces adaptacyjny nowych Pracowników,

  • Owoce dla Pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Stock Polska – producent i dystrybutor takich marek jak Stock Prestige, Amundsen, Żołądkowa Gorzka, Lubelska, Jim Beam, Dubliner, Dictador. Firma będąca częścią Stock Spirits Group.

Jesteśmy jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Tutaj zlokalizowana jest Fabryka (ul. Spółdzielcza) oraz Lubelskie Centrum Logistyczne (ul. Metalurgiczna). W Warszawie znajduje się Biuro Zarządu, a Siły Sprzedażowe rozproszone są po całym kraju.

Przewiń do profilu firmy