Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Elektromechanik w Dziale Technicznym

  • Bydgoszcz, Przyłęki (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika działu technicznego.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Przyłęki (pow. bydgoski)

    Obowiązki:

    • Naprawa oraz diagnostyka maszyn i urządzeń
    • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
    • Prowadzenie regularnych przeglądów (ścieżka obchodów), prac konserwacyjnych głównie w zakresie automatyki/elektryki oraz mechaniki.
    • Nadzorowanie stanu/zamawianie części zamiennych automatyki/elektryki/pneumatyki.
    • Dbanie o powierzone mienie (narzędzia, części)

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne średnie/zawodowe o profilu: automatyk, elektromechanik, mechanik z uprawnieniami SEP,
    • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym lub utrzymania ruchu zakładu o charakterze produkcyjnym,
    • Praktyka z zakresu automatyki/mechaniki przemysłowej m.in. wymiana przekładni napędowych, silników, serwonapędów, łożysk, taśm transportowych, pasów klinowych, elementów sterowania (panele dotykowe, przekaźniki, styczniki, bezpieczniki)
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • Gotowość pracy w systemie 3-zmianowym 5 dni w tygodniu
    • Dyspozycyjność w przypadku wystąpienia awarii.
    • Uprawnienia SEP eksploatacja grupa I

    Mile widziane:

    • Obsługa komputera (poszukiwanie oraz zamawianie części zamiennych)
    • Uprawnienia SEP eksploatacja grupa II
    • Uprawnienia spawalnicze
    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Prawo jazdy kat. B (zakupy techniczne)

    Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się od kilkunastu lat w Polsce firmie, która ma ugruntowaną pozycję głównie na rynkach zagranicznych. Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od zaangażowania oraz płatne nadgodziny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Odpowiemy na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez TLH Polska Sp z o.o. z siedzibą w Przyłękach."