Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk - Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

Marmite Sp. z o.o.O firmie

4 500‐5 000 zł brutto / mies.
  • Łowyń (pow. międzychodzki)

    Łowyń (pow. międzychodzki), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnością działania linii produkcyjnej przy wykorzystaniu systemu SCADA

  • Usuwanie bieżących usterek maszyn, urządzeń produkcyjnych, narzędzi, instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych

  • Sprawdzanie przyczyn przestojów maszyn i urządzeń

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Realizowanie zadań wynikających z planu przeglądów i konserwacji maszyn, urządzeń produkcyjnych, narzędzi, instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych i wentylacyjnych

  • Dokumentowanie przeprowadzonych prac na maszynach instalacyjnych

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP E1

  • Znajomość budowy maszyn, układów automatyki przemysłowej oraz elektroniki przemysłowej

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowyn

  • Możliwość pracy na wysokości pow. 3 m

To oferujemy

  • Pracę na cały etat na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie: 4500 – 5000 zł brutto + premia miesięczna do 15% od podstawy wynagrodzenia

  • Rozbudowany pakiet socjalny - dofinansowanie do transportu (Międzychód, Kwilcz, Sieraków), dodatki świąteczne oraz okolicznościowe i inne korzyści

  • Duże możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne