Ta oferta pracy jest nieaktualna od 140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Elektromonter

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Process Automation Solutions Sp. z o.o.

    Process Automation Solutions  zalicza się do wiodących producentów oraz niezależnych dostawców kompletnych rozwiązań z zakresu automatyzacji. Kluczowym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie systemów sterowania procesami technologicznymi, jak również ich integracja wertykalna ze wszystkimi innymi procesami przebiegającymi w przedsiębiorstwie. Process Automation Solutions Sp. z o.o.  jest częścią  ATS Automation z Kanady. Działamy jako niezależny oddział i część działu serwisowego ATS. Cechą wspólną obu firm jest system wartości, który opiera się na orientacji na klienta, wysokich standardach jakości, nastawieniu na byciu Najlepszym w Klasie oraz zadowoleniu pracowników.

    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Numer referencyjny: WRO-01

    Zakres obowiązków:

    • Montaż i prefabrykacja szaf sterowniczych
    • Montaż urządzeń AKPiA i podłączanie szaf sterowniczych u klienta

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne o kierunku elektrycznym
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektryka automatyka/elektromontera
    • Umiejętność uruchamiania systemów AKPiA
    • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych
    • Umiejętność wykonywania prac z zakresu montażu i uruchamiania obwodów i aparatury AKPiA
    • Umiejętność wykonywania, sprawdzania układów sterowań i automatyki obiektowej
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych)
    • Aktualne uprawnienia SEP 1kV będą dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B

    W zamian oferujemy:

    • Pracę w firmie o znanej marce, ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
    • Szansę rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w strukturach międzynarodowej korporacji
    • Szansę zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji ( CV wraz z listem motywacyjnym)
    klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Process Automation Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Process Automation Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ul. Niebieskiej 1B, 55-040 Kobierzyce. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.