Logo Pracuj.pl

Automatyk - Elektronik - Elektryk

BametO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja systemów napędowych.
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej i projektowej.
  • Obszywanie szaf sterowniczych i maszyn.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych u klienta oraz na terenie firmy.
  • Udział w uruchomienia maszyn oraz linii technologicznych w kraju i za granicą.
  • Programowanie sterowników, tworzenie wizualizacji.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej.
  • Praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej.
  • Znajomość komponentów automatyki przemysłowej.
  • Umiejętność obszywania szaf elektrycznych oraz maszyn przemysłowych.
  • Znajomość obsługi elektronarzędzi.
  • Wiedza z zakresu programowania sterowników PLC SIEMENS oraz BECKHOFF – dodatkowy atut.
  • Umiejętność tworzenia wizualizacji HMI (WinCC, InduSoft) – dodatkowy atut.
  • Znajomość podstaw pneumatyki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w kraju i za granicą.
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Karta multisport.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport

Automatyk - Elektronik - Elektryk, Kraków