Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Elektronik

  • Kartuzy, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wibo Sp. z o.o. Sp. k.

    Firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, od 30 lata działająca w branży kosmetycznej na terenie całej Polski i zagranicą poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kartuzy

    Opis stanowiska:

    • programowanie maszyn
    • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych
    • nadzór nad maszynami automatycznymi i półautomatycznymi
    • usuwanie bieżących awarii i usterek
    • zarządzanie częściami zamiennymi

    Wymagania:

    • oświadczenie zawodowe, min. 2 lata
    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • umiejętności techniczne,
    • umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę
    • motywujący pakiet wynagrodzeń
    • szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy
    • pracę w atmosferze współpracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wivo Sp. z o.o. z siedzibą w Kartuzach przy ul. Kościerskiej 11(Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Wibo Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kartuzach ul. Kościerska 11

    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych:

    [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, czas przechowywania określono na 1 rok.

    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.