Oferta pracy

Automatyk/Elektronik

MAHLE Polska Sp. z o.o.

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i pracą maszyn oraz urządzeń elektronicznych CNC i PLC

  • Skuteczne usuwanie bieżących awarii maszyn CNC

  • Wprowadzanie korekt do sterowników PLC

  • Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane: elektronik, automatyk, mechatronik, robotyk, elektrotechnik, informatyk)

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (diagnozowanie przyczyn i dokonywanie napraw)

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość sterowników CNC, PLC Siemens, Fanuc

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka zdrowotna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Poznajmy się podczas rozmowy telefonicznej

3

Porozmawiaj ze swoim przyszłym liderem

4

Witamy na pokładzie

Razem poruszamy świat – robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego firma MAHLE dąży do tego, aby transport stał się bardziej wydajny, przyjazny dla środowiska, komfortowy i ekonomiczny. W ramach naszej strategii dualnej pracujemy zarówno nad inteligentnym silnikiem spalinowym wykorzystującym wodór i inne paliwa niekopalne, jak i nad technologiami związanymi z ogniwami paliwowymi i elektromobilnością.

Firma MAHLE zatrudnia ponad 72 000 pracowników i w 2020 roku osiągnęła obroty na poziomie około 9,8 mld euro. Posiada 160 zakładów produkcyjnych, w tym 12 dużych centrów badawczo-rozwojowych, w ponad 30 krajach. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!