Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Elektronik - Mechatronik

Sokołów – Service Sp. z o.o.O firmie

Sokołów – Service Sp. z o.o.

Poznańska 14

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych

  • nadzór nad maszynami automatycznymi i półautomatycznymi

  • usuwanie bieżących awarii i usterek

  • zarządzanie częściami zamiennymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (automatyka lub elektronika)

  • mile widziane doświadczenie związane z programowaniem falowników, sterowników PLC

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • ciekawą pracę w nowoczesnych i ciągle rozwijających się zakładach lidera branży w Polsce

  • duże możliwości rozwoju zawodowego

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia specjalistyczne (SIEMENS Step 7 i inne)

„SOKOŁÓW” S.A. jest przedsiębiorstwem wielozakładowym z pełnym profilem produkcyjnym oraz jest najbardziej rozpoznawalną marką na rynku. Spółka prowadzi działalność gospodarczą w najnowocześniejszych obiektach w Polsce. Posiadane linie technologiczne umożliwiają wytwarzanie szerokiej gamy produktów adresowanych do odbiorców krajowych jak i zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy