Oferta pracy

Automatyk/Elektronik

Exide Technologies S.AO firmie

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • Utrzymywanie w sprawności systemów sterowania linii technologicznych

  • Współpraca przy projektach inżynieryjnych

  • Realizacja usprawnień procesów produkcyjnych

  • Wykonywanie przeglądów i udział przy remontach maszyn

  • Bezwzględne zachowanie przepisów BHP

  • Utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość budowy maszyn i ich sterowania

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens SIMATIC S5, S7

  • Znajomość napędów Siemens (Micromaster, Simovert Masterdrives), Allen Bradley (PowerFlex, Kinetix)

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej

  • Znajomość metodologii TPM

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość sterowników Allen Bradley serii PLC5, SLC 500

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej organizacji o znaczącej pozycji rynkowej,

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • specjalistyczne szkolenia,

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

  • kartę Multisport Benefit dofinansowaną dla pracownika lub inne benefity w systemie kafeteryjnym,

  • premię świąteczną i wakacyjną,

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci,

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę,

  • preferencyjną ofertę ubezpieczenia medycznego

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Exide Technologies i jednym z najbardziej liczących się zakładów produkcyjnych w grupie Exide w Europie.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu energii zmagazynowanej dla odbiorców na całym świecie.

W Poznaniu produkujemy najwyższej jakości akumulatory Centra i Exide dla renomowanych producentów samochodów.

Dzięki innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy

Kandydat, któremu zaproponujemy pracę powinien być osobą zorientowaną na osiąganie celów, mającą własne pomysły i inicjatywę.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy