Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Elektronik Utrzymania Ruchu

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych.
    Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

    Do naszego Zakładu Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. w Rybniku
    chętnie przyjmiemy osoby do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rybnik

    Zakres obowiązków:

    • Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na liniach produkcyjnych
    • Prowadzenie prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń
    • Praca w systemie zmianowym

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektronika, robotyka)
    • Uprawnienia SEP do 1 kV
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Biegła umiejętność obsługi komputera
    • Znajomość sterowników PLC
    • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Elastyczność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w grupie

    Oferujemy:

    • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój i poszerzanie wiedzy
    • Uczestnictwo w szkoleniach
    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą:
    lub złożyć bezpośrednio:

    Tenneco Automotive Polska Sp.z o.o.
         ul. Przemysłowa 2C 44-203 Rybnik
    tel. 032/ 42 94 182
    z adnotacją:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)
    bottom