Oferta pracy

Automatyk / Elektronik w dziale Utrzymania Ruchu

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

Polska Press Sp. z o.o.

Grunwaldzka 229

Bydgoszcz

Polska Press Sp. z o. o. – Drukarnia prasowa działa na rynku od dwudziestu lat, należy do Grupy Wydawniczej Polska Press. Naszym klientom oferujemy profesjonalny druk gazet codziennych i czasopism. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko
Automatyk / Elektronik w dziale Utrzymania RuchuNumer ref.: Kod ref. 01/2020

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w kierunku Automatyka/Elektronika/Mechatronika,
  • Praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych i elektronicznych,
  • Doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem,
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego,
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w nocy.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Nadzór nad maszynami i urządzeniami drukarni ze szczególnym uwzględnieniem elektroniki i urządzeń IT w systemie UR
  • Nadzór i usuwanie problemów technicznych maszyn i urządzeń
  • Modyfikacje, optymalizacja programów sterowania i regulacji
  • Utrzymanie funkcjonalne systemów sterowania
  • Wdrażanie nowych urządzeń/rozwiązań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne świadczenia w ramach ZFŚS,
  • Możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna).
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia.

Dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez: http://polskapress.pl/pl/kariera/oferty-pracy
lub o kontakt telefoniczny: 52 584 86 60

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszej firmy na stronie

www.polskapress.pl

Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy