Logo Pracuj.pl

Automatyk - Elektryk

SCHODY CHUDZIŃSKIO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie procesu produkcyjnego poprzez prowadzenie elektro-mechanicznych prac eksploatacyjnych
  • wykonywanie bieżących przeglądów, konserwacji i regulacji
  • diagnostyka i monitoring stanu maszyn i urządzeń
  • usuwanie usterek i awarii
  • dobór i zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • zarządzanie magazynowaniem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • praca nad tworzeniem oraz rozwojem działu utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • znajomości mechaniki i automatyki maszyn
  • wykształcenie kierunkowe (elektryk, automatyk, elektronik, elektromechanik)
  • uprawnień SEP
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • doświadczenie w zakresie systemów automatyki przemysłowej (pneumatyka, hydraulika)
  • doświadczenia w pracy w UR min. 2 lata

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowa o prace na pełny etat
  • dofinansowanie karty MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

SCHODY CHUDZIŃSKI

Firma Chudziński Schody – to 25 lat doświadczenia w doradztwie, projektowaniu i wykonawstwie schodów.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi schodami, rozszerzamy produkcję na rynki europejskie.

Automatyk - Elektryk, Białystok