Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Elektryk

SCHODY CHUDZIŃSKI

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie procesu produkcyjnego poprzez prowadzenie elektro-mechanicznych prac eksploatacyjnych

  • wykonywanie bieżących przeglądów, konserwacji i regulacji

  • diagnostyka i monitoring stanu maszyn i urządzeń

  • usuwanie usterek i awarii

  • dobór i zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • zarządzanie magazynowaniem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

  • praca nad tworzeniem oraz rozwojem działu utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • znajomości mechaniki i automatyki maszyn

  • wykształcenie kierunkowe (elektryk, automatyk, elektronik, elektromechanik)

  • uprawnień SEP

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • doświadczenie w zakresie systemów automatyki przemysłowej (pneumatyka, hydraulika)

  • doświadczenia w pracy w UR min. 2 lata

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowa o prace na pełny etat

  • dofinansowanie karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Firma Chudziński Schody – to 25 lat doświadczenia w doradztwie, projektowaniu i wykonawstwie schodów.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi schodami, rozszerzamy produkcję na rynki europejskie.

Przewiń do profilu firmy