Automatyk - elektryk

Grupa TubądzinO firmie

Rekrutacja zdalna

Grupa Tubądzin

Cedrowice Parcela

Cedrowice-Parcela (pow. zgierski)

Tubądzin Management Group Sp. z o.o. z siedzibą w Cedrowicach Parceli k. Ozorkowa, spółka będąca częścią Grupy Tubądzin - polskiego lidera w produkcji płytek ceramicznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy układach elektronicznych, automatyki
  • aktywny udział przy usuwaniu usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną
  • prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania, cechy i umiejętności:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne kierunkowe
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku automatyka w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym lub zautomatyzowanym centrum logistycznym
  • znajomość instalacji elektrycznych
  • umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania
  • umiejętność obsługi i serwisowania sterowników PLC, napędów elektrycznych, przetwornic częstotliwości.
  • uprawnienia energetyczne gr. I do 1 kV (minimum) i gr. II
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • STABILNE ZATRUDNIENIE DZIĘKI UMOWIE O PRACĘ
  • KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE
  • PRACA W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU W PRESTIŻOWEJ POLSKIEJ FIRMIE
  • NARZĘDZIA PRACY ZGODNE Z WYMOGAMI STANOWISKA
  • TECHNICZNE SZKOLENIA I CERTYFIKATY
  • DOFINANSOWANIE DO NAUKI / STUDIA / SZKOLENIA JĘZYKOWE
  • PAKIET SPORTOWY (KARTA MULTISPORT)
  • GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE + PAKIET MEDYCZNY
Zachęcamy do wysyłania ofert (CV i list motywacyjny podpisane imieniem i nazwiskiem).

W przypadku pytań, prosimy o kontakt - tel.: (42) 710 37 79 lub (42) 710 37 12.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy