Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Elektryk

  • Dominowo (pow. średzki), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DOMASZ TOMASZ WALIGÓRA

    Firma DOMASZ od wielu lat zajmuje się produkcją nowoczesnych systemów naważających i pakujących przeznaczonych do precyzyjnego i w pełni automatycznego ważenia produktu w różnych gałęziach przemysłu.

    W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Dominowo (pow. średzki)

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Czynny udział w projektach budowy nowych maszyn i urządzeń (włącznie z tworzeniem dokumentacji i programowaniem)
    • Dokonywanie modernizacji istniejącego parku maszynowego
    • Projektowanie układów sterowania
    • Diagnozowanie przyczyn i usuwanie awarii maszyn i urządzeń

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia minimum średniego kierunkowego (elektrotechnika, automatyka)
    • Znajomości zagadnień z zakresu: automatyka, elektryka, mechanika, pneumatyka
    • Umiejętności czytania schematów sterowania elektrycznego, pneumatycznego
    • Uprawnień elektrycznych (mile widziane)
    • Sprawnej znajomości obsługi programów Word, Excel (mile widziane)
    • Zaangażowania, samodzielności oraz inicjatywy
    • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • Dobrej organizacji pracy

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole
    • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w  szkoleniach
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Domasz Tomasz Waligóra z siedzibą w Dominowie przy ulicy Centralnej 16 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”