Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk / Elektryk

FlowairO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja oraz tworzenie schematów elektrycznych rozdzielnic,

  • dobór aparatów elektrycznych i planowanie zabudowy rozdzielnic elektrycznych,

  • uruchamianie i testowanie prototypowych urządzeń typu rooftop (chłodnictwo z bezpośrednim odparowaniem),

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • nadzór merytoryczny w zakresie instalacji elektrycznych przy budowie prototypów,

  • parametryzacja podzespołów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu Inżynier lub technik elektryk,

  • uprawnienia SEP do 1kV ,

  • prawo jazdy B,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (najlepiej branża HVAC),

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu chłodnictwa,

  • umiejętność tworzenia schematów elektrycznych w programach typu CAD,

  • umiejętność doboru aparatów elektrycznych,

  • znajomość podstaw obsługi sterowników PLC (np. Siemens).

To oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do realizowanych zadań, wypłacane na czas,

  • praca umożliwiająca zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • duża niezależność oraz samodzielność w działaniu,

  • elastyczna, stabilna forma zatrudnienia oraz praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

  • niezbędne narzędzia pracy.