Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp. k.

Automatyk - Elektryk

WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

4 500 brutto / mies.

Akacjowa 1

Głogowo (pow. toruński)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac instalacyjno-montażowych

  • wykonywanie prac konserwacyjno-naprawczych instalacji elektrycznych

  • obsługę urządzeń elektroenergetycznych

  • diagnozowanie stanu technicznego urządzeń poprzez prowadzenie pomiarów elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie, techniczne preferowane automatyka, elektrotechnika,

  • minimum 2 lata doświadczenia, mile widziane w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych;

  • kreatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o dogodną dla Kandydata umowę,

  • szkolenia i możliwość rozwoju,

  • udział w innowacyjnych projektach,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • pracę w stabilnej finansowo firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie - 4,5 tys zł brutto + premia.