Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk Elektryk

NEW ENERGY TRANSFER sp. z o.o.O firmie

  • Komorów (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ważna 3 godziny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

New Energy Transfer Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem działającym na rynku międzynarodowym w obszarze zagospodarowania ciepła odpadowego i efektywności energetycznej, w szczególności specjalizującym się we wdrażaniu i komercjalizacji technologii sorpcyjnych dotyczących zagospodarowania ciepła użytkowego i odpadowego na potrzeby produkcji chłodu i wody odsolonej oraz kompleksowej realizacji projektów inwestycyjnych w wyżej wymienionej specjalizacji. (szczegóły na www.newenergytransfer.com).

Poszukujemy pracowników chętnych podjąć nowe wyzwania przy pracy w przyjaznym i zgranym zespole ludzi.

Zakres obowiązków

  • projektowanie systemów automatyki przemysłowej
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • nadzór nad pracami firm podwykonawczych (nad montażem instalacji elektrycznych, aparatury AKPiA, prefabrykacją szaf sterowniczych oraz rozdzielni elektrycznych)
  • uruchamianie projektów oraz serwis

Wymagania

  • samodzielność, uczciwość i pracowitość
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • umiejętność projektowania schematów elektrycznych
  • doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych, aparatury AKPiA
  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych (Azja i Bliski Wschód)
  • posiadanie uprawnień energetycznych SEP
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność programowania sterowników PLC (lub chęć nauki)
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
  • możliwość podnoszenia kompetencji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Ogłoszenie archiwalne