Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Elektryk

BARTEX - BARTOL SP. z o.o. sp. k.

  • Paproć (pow. nowotomyski)

    Paproć (pow. nowotomyski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprawnością techniczną linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń

  • Planowanie i realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu

  • Wdrażanie modernizacji oraz usprawnień

  • Bieżące rozwiązywanie problemów technicznych

  • Integrowanie robotów z liniami produkcyjnymi oraz z pracownikami, programowanie maszyn i robotów

  • Współpraca z podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, średnie lub wyższe, preferowane: Automatyka , Elektrotechnika lub pokrewne,

  • Uprawnienia SEP E do 1 kV,

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,

  • Znajomość obsługi robotów przemysłowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz zdobycie unikatowych doświadczeń

Firma BARTEX Bartol Sp. z o.o. Sp. k. producent i importer branży alkoholowej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy