Oferta pracy

Automatyk-Elektryk

BASF Polska Sp. z o.o.

  • Innowacji 1, Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 06:00-18:00, 18:00-06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + nadgodziny

Innowacji 1

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych.

  • Odpowiedzialność za aktualizację oprogramowania maszyn, urządzeń technicznych i procesowych.

  • Programowanie sterowników PLC, robotów przemysłowych i układów automatyki.

  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów.

  • Usuwanie awarii elektrycznych i automatycznych na zmianach produkcyjnych.

  • Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.

  • Tworzenie usprawnień celem eliminacji problemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym.

  • Uprawnienia energetyczne SEP E1/2/3 D1/2/3.

  • Uprawnienia do obsługi i konserwacji UTB.

  • Czytanie schematów pneumatycznych, elektrycznych.

  • Obsługa, programowanie i diagnostyka: sterowników PLC, robotów przemysłowych, systemów wizyjnych, układów napędowych, paneli operatorskich (HMI) co najmniej w stopniu podstawowym.

  • Obsługa rozdzielni elektrycznych NN.

  • Obsługa systemu CMMS.

  • Znajomość języka angielskiego - poziom podstawowy

Mile widziane

  • Obsługa rozdzielni elektrycznych SN.

  • Znajomość oprogramowania CAD.

  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing.

  • Znajomość metodyk rozwiazywania problemów QRQC.

To oferujemy

  • Wyróżniamy się niestandardowymi benefitami: Program Wsparcia Pracowników EAP, opieka medyczna VIP, karta Lunch Pass oraz transport dla pracowników zmianowych.

  • Znajdziesz u nas także: pakiety darmowych ubezpieczeń, dofinansowanie karty MultiSport oraz programy rozwojowe i szereg bezpłatnych szkole on-line (kompleksową ofertę benefitów znajdziesz na: https://karierawbasf.pl/#benefity).

  • Możesz liczyć na: zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie chemicznej na świecie, Work Life Balance.

  • W pracy ważne są dla nas nasze wartości: innowacyjność, otwartość, elastyczność i atrakcyjność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jako dostawca produktów chemicznych dla niemal wszystkich branż BASF utworzy samodzielną spółkę zależną, której działalność będzie koncentrować się w obszarze katalizatorów samochodowych, obrotu metalami szlachetnymi, recyklingu oraz powiązanych produktów i usług. Nowa grupa będzie działać pod nazwą BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions i będzie ona w całości własnością BASF. BASF Environmental Catalyst and Metal Solutions będzie obecna w ponad 15 krajach świata i obejmie niemal 20 zakładów produkcyjnych oraz ponad 4 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy