Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk/Elektryk systemów sterowania – Dział Rozwoju Systemów Chłodzenia

MUEHSAM JAN KRZYSZTOF I WSPÓLNICY sp.j.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

• prowadzenie prac badawczo-rozwojowych nad nowymi produktami firmy w tym:

- opracowywanie algorytmów i tworzenie oprogramowania systemów sterowania zgodnie ze specyfikacjami, dokumentacją i standardami klienta

- projektowanie, prototypowanie i wdrażanie nowych innowacyjnych układów automatyki

- testy jakościowe i funkcjonalne układów sterowania

• optymalizacja, utrzymanie i rozwój bieżących systemów automatyki

• przygotowanie dokumentacji technicznej

• wsparcie podczas etapu budowy szaf sterowniczych

• uruchamianie układów automatyki u klientów na terenie Polski

• współpraca z Działem Projektowym i Handlowym

• budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i współpracownikami

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, elektrotechnika lub pokrewne)

  • min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i parametryzacji przemienników częstotliwości

  • znajomość jednego z powyższych systemów automatyki (Siemens TIA Portal, Delta Electronics, Mitsubishi Electric)

  • umiejętność tworzenia wizualizacji procesów HMI lub SCADA

  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji elektrycznej

  • pełna dyspozycyjność

  • komunikatywność, sumienność i umiejętność pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem

  • znajomości języka angielskiego (dodatkowy atut)

  • zaangażowanie i pasja w wykonywaniu obowiązków służbowych

To oferujemy

  • ciekawą pracę i projekty pełne technicznych wyzwań

  • dostęp do najnowszych technologii i urządzeń z obszaru automatyki przemysłowej,

  • kompleksowe szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach i szkoleniach,

  • świetną atmosferę w pracy

  • pracę w ambitnym i profesjonalnym zespole

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • samochód służbowy oraz narzędzia umożliwiające efektywną pracę

MUEHSAM JAN KRZYSZTOF I WSPÓLNICY sp.j.

Od 1954 roku przedsiębiorstwo MUEHSAM

uczestniczy w rozwoju Polskiego sektora przemysłu

tworzyw sztucznych - dostawca systemów

chłodzenia, maszyn i urządzeń peryferyjnych do

przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Poszukujemy:

Automatyka/Elektryak systemów sterowania – Dział Rozwoju Systemów Chłodzenia.

Przewiń do profilu firmy