Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Elektryk - Tunel Pod Martwą Wisłą

SŁAWOMIR KURKOWSKI KORAB

  • Wielopole 15
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wielopole 15

Gdańsk

Firmą inżynieryjną Sławomir Kurkowski KORAB  - specjalizującą się utrzymaniu, serwisowaniu nowoczesnych obiektów hydrotechnicznych i drogowych, produkcyjno-przemysłowych, użyteczności publicznej.
Możemy poszczycić się obsługą obiektów zwodzonych i drogowych:

  • Mostu w Sobieszewie,
  • Kładki dla pieszych na wyspę Ołowiankę,
  • Most w Przegalinie,
  • Tunelu pod Martwą Wisłą.

Poszukuje zdolnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk – Tunel pod Martwą Wisłą

Opis stanowiska:

Inżynier - Technik pracujący w dziale utrzymania wykonujący prace z zakresu serwisu urządzeń CCTV, KD, SSP, systemów automatyki i elektryki.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne / średnie techniczne w kierunku: automatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewnym.
  • znajomość programowania sterowników SIMATIC S7-300/400 podstawy, programowania sterowników SIMATIC S7-1200 podstawy,
  • znajomości systemów wizualizacji Siemens WinCC,
  • 3 letniego doświadczenia w wykonywaniu robót montażowych w branży elektrycznej oraz automatyce
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (w mowie i piśmie).
  • Dyspozycyjność i gotowość
  • Minimum uprawnienia eksploatacji grupa 1 do 1kV
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Umiejętność pracy w zespole jak również samodzielnie (samoorganizacja pracy).
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawą pracę,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia uprawnień – szkolenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Ogłoszenie archiwalne