Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk / Elektryk utrzymania ruchu

PARTNER IN PET FOOD POLSKA SP. Z O.O.

  • Dębniałki Kaliskie (pow. kaliski)

    Dębniałki Kaliskie (pow. kaliski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie konserwacji, przeglądów i bieżących napraw automatyki maszyn i urządzeń technologicznych na produkcji i obiekcie z zakresu elektrotechniki

  • Diagnozowanie awarii sterowników PLC, falowników oraz układów sterowania

  • Usuwanie bieżących usterek oraz analiza ich występowania

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac bieżących oraz zapewnienia niezbędnych stanów magazynowych

  • Współpraca z operatorami produkcji oraz z serwisami zewnętrznymi

  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji i procedur

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzaniem napraw i konserwacji maszyn i eksploatacji maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne w kierunku elektrotechniki, automatyki, robotyki, mechatroniki

  • Znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych

  • Znajomość sterowników PLC, mile widziana umiejętność ich programowania

  • Znajomość zagadnień z obszaru elektryki, elektroniki, automatyki oraz pneumatyki przemysłowej

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Zaangażowanie

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Uprawnienia SEP do 1 KV oraz książeczka sanepidowska

  • Znajomość obsługi robotów przemysłowych będzie dodatkowym atutem

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym mile widziany

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilne, międzynarodowej j i rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia rozwijające, również w zagranicznych fabrykach w ramach Grupy PPF

  • Przyjazną atmosferę w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Miejsce pracy

Kalisz / Zakład Produkcyjny KPF Dębniałki Kaliskie

Partner in Pet Food (PPF) to innowacyjna, wiodąca na europejskim rynku firma produkująca markową karmę dla zwierząt domowych oraz produkty pod marką własną dla sieci sklepów detalicznych.

PPF ma swoje biuro główne na Węgrzech i prowadzi działalność w dziesięciu krajach: Węgry, Holandia, Czechy, Słowacja, Polska, Rumunia, Niemcy, Szwecja, Włochy, Francji i Holandii.

Polskie biuro znajduje się w Warszawie.

Posiadamy 9 fabryk w całej Europie. Obecnie dystrybuujemy nasze produkty do ponad 600 klientów w 40 krajach, w tym do supermarketów, specjalistycznych sklepów zoologicznych i lekarzy weterynarii.

Przewiń do profilu firmy