Oferta pracy

Automatyk / Elektryk Utrzymania Ruchu

KION Polska sp. z o.o.

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Bieżące naprawy, usuwanie usterek, konserwacja maszyn przeglądy okresowe i urządzeń produkcyjnych

  • Ustawianie, regulacja i przygotowanie techniczne maszyn i stanowisk pracy z uwzględnieniem przepisów BHP

  • Tworzenie notatek i raportów technicznych

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – profil automatyk/elektryk

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadasz wiedzę w zakresie budowy i eksploatacji maszyn

  • Umiesz korzystać z dokumentacji technicznej maszyn (instrukcje, schematy, rysunki)

  • Umiesz obsługiwać komputer

  • Możesz pracować w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Aschaffenburgu

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze automatyzacji oraz produkcji z udziałem robotyki, techniki kontroli procesów montażu i pomiarów

  • Specjalistyczne szkolenia

  • Rozwój osobisty

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • A nad resztą benefitów pracujemy :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • transport dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Przewiń do profilu firmy

Jako nowo powstała fabryka wózków widłowych poszukujemy do naszego rosnącego zespołu Utrzymania Ruchu, Mechaników ds. Utrzymania Ruchu. Jeżeli chcesz być częścią zespołu odpowiedzialnego za naprawę oraz konserwację maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych to czekamy na Ciebie!