Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu /k/m/

  • Legnica, Wałbrzych, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa jest nowoczesną, prężnie działającą organizacją wspierającą współpracę firm z Polski i Niemiec. Jest największą izbą bilateralną, a zarazem największą izbą gospodarczą w Polsce. Zrzesza ponad tysiąc firm i instytucji. Jest przedstawicielem gospodarki niemieckiej w Polsce, reprezentantem interesów firm członkowskich oraz profesjonalnym usługodawcą w obszarze doradztwa rynkowego i prawnego.

    Miejsce pracy: Legnica (okolice), Wałbrzych (okolice)

    W związku z utworzeniem Działu Utrzymania Ruchu w wiodącym przedsiębiorstwie międzynarodowym, będącym kompleksowym partnerem w zakresie obsługi technicznej, optymalizacji i modernizacji systemów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Elektryka w Dziale Utrzymania Ruchu w liniach produkcyjnych i montażowych.

    Główne zadania:

    • planowanie wszystkich działań w zakresie konserwacji i kontroli oraz naprawy maszyn produkcyjnych i urządzeń montażowych.
    • podejmowanie działań technicznych w zakresie elektryki ogólnej, sterowników PLC, systemów napędowych i pomiarowych oraz systemów przetwarzania obrazu
    • planowanie i realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń w       uzgodnieniu z kierownikiem ds. utrzymania
    • wspieranie zespołu utrzymania ruchu w opracowywaniu instrukcji, strategii zapobiegania awarii i metodyce utrzymania ruchu

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu elektryka lub elektronika
    • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • doświadczenie w utrzymaniu ruchu złożonych maszyn skrawających lub zautomatyzowanych systemów montażowych, najchętniej w sektorze motoryzacyjnym
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne
    • znajomość pakietu MS-Office oraz Autocad

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym;
    • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, system bonusowy oraz dodatki okolicznościowe
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego wiodącej firmie międzynarodowej
    • bogaty pakiet szkoleń podczas wdrażania się w nowe obowiązki
    • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim lub niemieckim za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ z powołaniem się na numer referencyjny AKA/EBE/DS/EUR/04062018.

    Klauzula informacyjna dla rekrutacji dlaPolsko Niemieckiej Izby Przemysłowo Handlowej

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polsko Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Miodowej 14, 00-246 Warszawa („Administrator”).

    1. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się z Administratorem na adres email: [email protected] .
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności Kodeksu pracy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    3. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane do celu przyszłych rekrutacji.
    4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty: dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT Administratora, świadczące usługi rekrutacyjne i księgowe, podmioty powiązane organizacyjnie z Administratorem w tym w szczególności DIHK (Deutscher Industrie- und Handelskammertag).
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie zostaną usunięte. W zakresie w jakim udzielono zgody na przyszłe rekrutacje – do czasu wycofania zgody.
    6. Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych oraz zgłoszenia sprzeciwu.
    7. Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych.
    9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.