Oferta pracy

Automatyk - Fabryka Kuchenek

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

  • Żmigrodzka 143, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Żmigrodzka 143

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń

  • Udział w planowaniu i realizacja działań prewencyjnych

  • Nadzór nad oprogramowaniem maszyn i linii – Backup PLC

  • Diagnostyka i modyfikacje systemów opartych na sterownikach Siemens S7 i sieci PROFINET / PROFIBUS

  • Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych, optymalizacja procesów i kosztów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Automatyka i Robotyka

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Bardzo dobra znajomość automatyki - Siemens S7, oprogramowanie TIA portal, Step 7, sieci Profinet, Profibus,

  • Znajomość serwonapędów firmy Siemens lub SEW

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych

  • Dofinansowanie wyżywienia 190 zł netto/miesiąc, stołówka, fundusz socjalny

  • Zniżki na sprzęt AGD marek Bosch, Siemens

  • Opieka medyczna Medicover lub Luxmed, ubezpieczenie grupowe, do wyboru karta Multisport lub system kafeteryjny