Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

ABITECH AUTOMATYKA sp. z o.o.O firmie

4 0006 000 brutto / mies.
  • Litewska 11/13
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ABITECH AUTOMATYKA sp. z o.o.

Litewska 11/13

Gdańsk

Zajmujemy się procesami automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych w zakładach przemysłowych z różnych branż przemysłu na terenie całej polski.

Automatyk

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne ( preferowane kierunki Automatyka i robotyka/Elektrotechnika)
  • wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, mechaniki
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość środowiska i programów do tworzenia schematów elektrycznych ( SEE Electrical Expert/ ePlan electrical P8)
  • dobra znajomość programowania sterowników PLC ( Siemens, Mitsubishi)
  • mile widziana podstawowa znajomość konfiguracji przemienników częstotliwości ( Lenze, Danfoss, Mitsubishi)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do wyjazdów na terenie całej Polski
  • posiadanie ważnych uprawnień elektrycznych SEP do 1kV
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • aktualne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • programowanie sterowników PLC i paneli HMI
  • tworzenie dokumentacji elektrycznej i powykonawczej
  • prefabrykacja szaf sterowniczych
  • montaż urządzeń i ich uruchomienie na obiekcie

Oferujemy:

  • możliwość kształcenia się w branży urządzeń do transportu wewnętrznego
  • pracę w firmie rodzinnej z miła atmosferą
  • samodzielne stanowisko pracy
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń .
  • ścisłą współpracę między działami konstruktorskimi i mechanicznymi
  • możliwość tworzenia własnych rozwiązań projektowych we współpracy z innymi działami
  • aktywny udział w przygotowywaniu ofert, rozmowach technicznych w klientem i terminów realizacji projektów

Ogłoszenie archiwalne