Oferta pracy

Automatyk

AIC S.A.O firmie

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji.  Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Do naszego działu zajmującego się automatyzacją i robotyzacją procesów spawania, projektowaniem maszyn i urządzeń poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowisko:
AUTOMATYKNumer ref.: Miejsce pracy: Gdynia

Główne zadania:

  • opracowywanie koncepcji nowych maszyn i urządzeń
  •  współpraca z działami konstrukcji, robotyki i montażu
  •  projektowanie, nadzór montażu, uruchamianie systemów automatyki (PLC, HMI)
  •  rozwój oraz wdrażanie nowych standardów związanych z obszarem realizowanych zadań

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka)
  • doświadczenie w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu systemów automatyki
  • praktyczna znajomość zagadnień dotyczących elektrotechniki, automatyki przemysłowej i pneumatyki
  • praktyczna umiejętność projektowania układów automatyki w programie ePlan (kompleksowe projekty)
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Mitsubishi, GE Fanuc, Rockwell Automation)
  • sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • uprawnienia SEP (E 1kV, mile widziane również D)
  • prawo jazdy kat. B.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę z innowacyjnymi produktami, technologiami wśród ludzi ambitnych, kreatywnych, chętnych do podejmowania wyzwań
  • Bogaty pakiet opieki medycznej dla całej rodziny
  • Rozbudowany system wdrożenia do organizacji

  • umowa o pracę
  • lokalizacja
  • prywatna opieka medyczna
  • komfortowe warunki
  • możliwość awansu
  • przyjazna atmosfera
  • ubezpieczenie na życie
  • pyszna kawa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy