Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Remontowa LNG Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
REMONTOWA LNG SYSTEMS Sp. z o.o.
to znany na świecie producent kompletnych systemów zasilania LNG, wymienników ciepła, zbiorników ciśnieniowych, kotłów dla przemysłu morskiego i lądowego. Z sukcesem działa na rynku krajowym jak i zagranicznym od 70 lat. Firma należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding SA, największej grupy stoczniowej w Polsce zatrudniającej 7 tys. pracowników.

Zatrudnienie w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020. Projekt „Optymalizacja systemów zasilających napędy pracujące w transporcie morskim, drogowym albo kolejowym, które wykorzystują gaz naturalny w postaci skroplonej”
Automatyk
Miejsce pracy: Rumia

Zakres zadań:

  • Tworzenie koncepcji rozwiązań oraz projektowanie systemów automatyki do procesów i maszyn;
  • Nadzór nad pracami podwykonawców;
  • Przeprowadzanie testów wdrażanych rozwiązań;
  • Wsparcie działu zakupów przy tworzeniu zamówień elementów i materiałów;
  • Wsparcie działu produkcji w procesie budowy systemów automatyki
  • Prowadzenie rozmów z potencjalnymi dostawcami komponentów automatyki

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia systemów automatyki od koncepcji do uruchomienia;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość branży AKPiA w zakresie dostępnych rozwiązań technicznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań problemów i zagadnień;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Posiadanie praktycznej wiedzy i znajomość przepisów z zakresu pracy w obszarach o atmosferze wybuchowej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • Znajomość branży produkcyjnej, w szczególności stoczniowej;
  • Znajomość branży kriogenicznej, w szczególności LNG;
  • Znajomość systemów DCS;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
    w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą pracę
    w dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Możliwość skorzystania
    z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne