Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o

Leonarda da Vinci 10

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie wewnętrznych harmonogramów konserwacji oraz rozwiązywanie bieżących problemów.

  • Zarządzanie działaniami mającymi na celu zminimalizowanie ryzyka związanego z awaryjnością maszyn i urządzeń w celu osiągnięcia założonych wskaźników (MTBF, MTTR).

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeglądami maszyn.

  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi.

  • Prowadzenie działań TPM i pomoc zespołowi konserwującemu formy.

  • Prowadzenie działań zmierzających do ograniczenia zużycia mediów.

  • Kontrolowanie stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

  • Dobra znajomość środowiska: ACCESS, EXCEL, SIEMENS S7, SCADA Web HMI.

  • Uprawnienia elektryczne do 1kV.

  • Umiejętność posługiwania się i dokonywania zmian w schematach elektrycznych i hydraulicznych.

  • Znajomość automatyki elektrycznej i pneumatycznej

  • Znajomość układów sterowania i sieci komunikacyjnych maszyn przemysłowych.

  • Umiejętność współpracy i pracy pod presją czasu.

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

  • Benefity finansowe w okresie Wielkanocnym, wakacyjnym oraz Bożego Narodzenia (częściowo uzależnione od stażu pracy)

  • Bonus finansowy za udział w programie „Poleć znajomego”

  • Program opieki ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny (częściowo dofinansowana)

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Możliwość korzystania z PKZP (fundusz nieoprocentowanych pożyczek pracowniczych)

  • 3 rodzaje kart Multisport ( częściowo dofinansowane)

  • Integracje, dni otwarte oraz imprezy okolicznościowe

  • Szkolenia zawodowe

  • Bezpłatny parking

Szukasz wyzwań? Dołącz do innowacyjnego zespołu i bądź częścią motoryzacyjnej rewolucji.

Zatrudniająca 31 000 pracowników, zlokalizowanych w 25 krajach, osiągająca w roku 2020 przychód w wysokości 7,7 miliarda EUR, firma Plastic Omnium jest światowym liderem w produkcji inteligentnych modułów nadwozia oraz systemów wykorzystywania czystej energii.

Dzięki swojej ofercie na rynku modułów nadwozia, Plastic Omnium oferuje dostosowane do potrzeb klienta nowoczesne, wielomateriałowe rozwiązania, charakteryzujące się coraz większą funkcjonalnością, podnoszące bezpieczeństwo, wpływające na obniżenie masy pojazdu a tym samym redukcję emisji CO2.

Nasza ambicja? Dostarczyć producentom samochodów najnowocześniejszych części i systemów dla rozwoju ekologicznego i w pełni skomunikowanego samochodu przyszłości.

Jako firma odpowiedzialna, Plastic Omnium przykłada szczególną uwagę do równouprawnienia i zapewnia równe traktowanie wszystkim aplikującym.

Przewiń do profilu firmy