Oferta pracy

Automatyk

Schattdecor Sp. z o.o.O firmie

  • Głuchołazy

    Głuchołazy, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności parku maszynowego

  • diagnozowanie i naprawa elementów elektroniki

  • optymalizacja procesów produkcyjnych z zakresu elektryki, automatyki, pneumatyki

  • uczestniczenie w ciekawych projektach zespołowych i indywidualnych

  • czytanie schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych

  • obsługa i programowanie sterowników PLC, przemienników częstotliwości (napędów elektrycznych) oraz wizualizacji HMI – w szczególności firmy SIEMENS

  • obsługa i diagnostyka sieci komunikacyjnych – w szczególności PROFINET, PROFIBUS oraz interfejsu DRIVE-CLiQ

Nasze wymagania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu/warsztatu

  • wykształcenie min. wyższe inżynierskie (kierunek: elektryk, automatyk, mechatronik)

  • uprawnienia energetyczne min. do 1 kV

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

  • znajomość zagadnień z zakresu robotyki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • UMOWA O PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY PO 12 MIESIĄCACH

  • 13 PENSJA

  • SZKOLENIA

  • WOLONTARIAT PRACOWNICZY

  • UDZIAŁ W CIEKWAYCH PROJEKTACH

  • PRZYJAZNA ATMOSFERA

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

Schattdecor Sp. z o.o.

Produkowane przez nas powierzchnie dekoracyjne znajdziesz na meblach, drzwiach, panelach i elementach wyposażenia wnętrz. Firma Schattdecor specjalizuje się m.in. w produkcji folii typu Smartfoil i jest jednym z największym oferentów produktów tego typu na rynku.

Celem zespołu utrzymania ruchu jest zapewnienie pełnej sprawności maszyn produkcyjnych, urządzeń pomocniczych oraz dbałość o systemy bezpieczeństwa pracy i ochrony ppoż w zakresie elektryki i automatyki. Praca w dziale odbywa się w systemie dwuzmianowym, z dyżurami.

Przewiń do profilu firmy