Logo Pracuj.pl

Automatyk - Hardware

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji automatyzacji opartych na założeniach Przemysłu 4.0;
  • planowanie i projektowanie koncepcji automatyki dla systemów w środowisku przemysłowym i motoryzacyjnym;
  • projektowanie szaf sterowniczych, schematów obwodów elektrycznych, elektrotechnicznych, planów zacisków i wykazów części dla
  • zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • wdrożenie i pomoc w uruchomieniu instalacji u klienta (w kraju i za granicą).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne np. automatyk, mechatronik lub elektrotechnik;
  • doświadczenie branżowe przemyśle jak również środowisku motoryzacyjnym, zaletą byłoby doświadczenie w obszarze automatyki;
  • dobra znajomość obsługa EPLAN P8;
  • mile widziana znajomość aplikacji EPLAN Fluid, SIEMENS Sizer i / lub SISTEMA;
  • pewność siebie, wysokie zaangazowanie, elastyczność, umiejętność pracy w zespole;
  • zorientowanie na cel, umiejętność samodzielnej pracy, umiejętności komunikacyjne;
  • znajomość języka niemieckiego i / lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • umowa o pracę, zatrudnienie na czas nieokreślony;
  • pracę przy interesujących projektach w branży motoryzacyjnej i przemysłowej;
  • wykorzystanie posiadanej wiedzy technicznej, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • sprecyzowane zasady awansu zawodowego, oparte na doświadczeniu i ocenie efektów realizowanych zadań;
  • motywacyjne zasady wynagrodzenia, zależne od doświadczenia i oceny realizowanych zadań;
  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, karta lunchowa, dofinansowanie
  • do urlopu, spotkania integracyjne;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

Pracując razem, wspólnie tworzymy nowe rozwiązania i rozwijamy się: EDAG łączy ludzi z przyszłością. Dzięki 200 pracującym dla nas specjalistom EDAG Engineering Polska sp. z o.o. jest największym niezależnym dostawcą usług inżynieryjnych dla branży motoryzacyjnej w Polsce. Cenimy rodzinną atmosferę, jednocześnie oferując stabilność i potencjał globalnego przedsiębiorstwa. Niezależnie od wybranego przez Ciebie stanowiska, Twoja kariera u nas wejdzie na nowy poziom.

Automatyk - Hardware, Poznań