Logo Pracuj.pl

Automatyk HMI WinCC

PRIMETALS TECHNOLOGIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PRIMETALS TECHNOLOGIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Józefa Marcika 14B

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA)
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka
  • Praktyczna umiejętność programowania oraz konfiguracji systemów wizualizacji WinCC v7.x
  • Znajomość języka programowania VBS oraz VBA
  • Znajomość języka C na potrzeby tworzenia skryptów w systemie wizualizacji WinCC
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz kreatywności
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność – częste wyjazdy zagraniczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w uruchamianiu systemów automatyki
  • Tworzenie programów, standardów systemów opartych na sterownikach PLC
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych P&ID
  • Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus)
  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Możliwość hybrydowego systemu pracy (dom/biuro) – zapewniamy sprzęt do pracy zdalnej (laptop, monitor, krzesło biurowe)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pełne ubezpieczenie wyjazdów służbowych (ubezpieczenie w podróży, zdrowotne, wymagane szczepienia)
  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych
  • Prywatna opieka medyczna (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę, pakiet rozszerzony współfinansowany)
  • Ubezpieczenie na życie (finansowane przez pracodawcę)
  • Pracowniczy Program Emerytalny (finansowany przez pracodawcę)
  • Pakiety sportowe (współfinansowane przez pracodawcę)
  • Dofinansowanie dodatkowej edukacji (finansowane przez pracodawcę)
  • Dofinasowanie obiadów (współfinansowane przez pracodawcę)
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Karta kredytowa AMEX
  • Spotkania integracyjne
  • Strefa Relaksu, game room, napoje w biurze
  • Parking dla pracowników
  • Prysznic (Kraków)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinasowanie obiadów
  • karta kredytowa AMEX
  • prysznic (Kraków)

Firma Primetals Technologies Poland Sp. z o.o. A joint venture of Mitsubishi Heavy Industries and Partners, światowy lider w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV za pomocą Aplikuj.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Automatyk HMI WinCC, Józefa Marcika 14B, Kraków