Oferta pracy

Automatyk - Informatyk

VEOLIA TERMO firmie

Rekrutacja zdalna

VEOLIA TERM

Puławska 2

Warszawa

VEOLIA TERM
poszukuje kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK - INFORMATYKNumer ref.: 2020/138/z

ZADANIA:

  • Analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi takimi, jak: ciepłownie, elektrociepłownie, przepompownie, węzły cieplne;
  • Implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (Beckhoff, Schneider, Siemens);
  • Projektowanie szaf sterowniczych na potrzeby automatyki systemów przemysłowych
  • Diagnoza i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość programowania PLC w językach zgodnych z normą: IEC61131-3;
  • Dobra znajomość języka programowania C;
  • Dobra znajomość protokołów komunikacji używanych w automatyce: Modbus RTU/TCP, M-bus, RS-232/422/485;
  • Podstawowa znajomość programów CAD (AutoCAD, Eplan, SEE Electrical);
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • Podstawowa znajomość budowy sieci ethernet i narzędzi do ich diagnostyki: arp, netstat, nslookup, ping, traceroute;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej;
  • Gotowość odbywania podróży służbowych na terenie Polski (średnio 3 razy/miesiąc);
  • Mile widziane doświadczenie przy projektach opartych na platformach sprzętowych Arduino, Raspberry Pi, ESP8266.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • Udział w ciekawych projektach automatyki przemysłowej z branży energetyki cieplnej;

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy