Oferta pracy

Automatyk

Blum Polska Sp. z o.o. O firmie

Blum Polska Sp. z o.o.

Poznańska 16

Jasin (pow. poznański)

Jesteśmy producentem nowoczesnych akcesoriów meblowych takich jak: systemy szuflad, podnośników i zawiasów. Od wielu lat dostarczamy profesjonalne produkty do odbiorców w całej Polsce oraz do klientów zagranicznych. Zaangażowani pracownicy oraz wysokiej jakości produkty to klucz do naszego sukcesu.

W związku z rozwojem parku maszynowego poszukujemy osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem dołączy do zespołu Automatyków.

Brzmi interesująco? Zapoznaj się z ogłoszeniem i wyślij swoją aplikacje!

Więcej informacji o firmie: www.blum.pl
AUTOMATYK

Zadania na stanowisku

  • Samodzielne usuwanie awarii i usprawnienie funkcjonowania parku maszynowego (w obszarze produkcji i logistyki)
  • Planowanie i podejmowanie działań prewencyjnych w obszarze utrzymania ruchu
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych oraz współpraca przy uruchamianiu nowych maszyn
  • Aktualizowanie i archiwizowanie oprogramowania i dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej i pneumatyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość sterowników PLC (w szczególności Siemens S7)
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Umiejętność współpracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą z innymi
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikacje - warunek konieczny

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w atmosferze życzliwości opartej na zaufaniu - w zgranym zespole doświadczonych fachowców
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowej firmie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Kartę MultiSport
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Dofinansowanie obiadów na kantynie
Pamiętaj o załączeniu klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora (firmę Blum Polska Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Paulina Koczewska
ul. Poznańska 16
62-020 Jasin k/Swarzędza

Telefon 61 895 1827

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy