Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-05-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największą niezależną polską spółką piwowarską.
    Nasza oferta obejmuje  piwa oraz bezalkoholowe napoje słodowe.
    Mamy opinię sprawdzonego i cenionego partnera handlowego
    W związku z doskonaleniem struktury firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

    AUTOMATYK
    Miejsce pracy: Jędrzejów

    OPIS STANOWISKA:

    • Obsługa, konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Analiza i usuwanie bieżących awarii od strony sterowania, kontroli i automatyki
    • Przeprowadzanie remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami
    • Udział w projektach wdrożeniowych
    • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
    • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji elektrycznej maszyn i urządzeń

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie techniczne o profilu automatyka, robotyka lub elektronika /mile widziane wykształcenie wyższe techniczne/
    • Znajomość systemów sterowania firmy SIEMENS
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych
    • Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
    • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
    • Zaangażowanie w realizowanie założonych celów
    • Dyspozycyjność, dokładność
    • Dobra organizacja pracy
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
    • Gotowość do pracy 3-zmianowej

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. szkolenia kierunkowe)