Oferta pracy

Automatyk

Ronal Polska Sp. z o.o.

  • Inżynierska 3, Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Serwis maszyn, zapobieganie awariom,

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń

  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych

  • Współpraca z działem elektryków i mechaników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Chęć i umiejętność zdobywania wiedzy

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemów automatyki przemysłowej, pneumatyki, hydrauliki

  • Znajomość programowania sterowników PLC, Siemens S7

  • Umiejętność programowania robotów przemysłowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilną pracę w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • Nagrody jubileuszowe

Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner wszystkich znanych marek samochodowych naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy, co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy w jedenaście krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.

Przewiń do profilu firmy