Oferta pracy

Automatyk (K/M)

Smurfit Kappa PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk (K/M)Numer ref.: Automatyk_072020_WAW

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn w obszarze produkcji na poziomie elektryki i mechaniki
  • Wykonywanie napraw i konserwacji zgodnie z harmonogramem
  • Aktywny udział w procesach rozwoju parku maszynowego
  • Udział w projektach modernizacyjnych i inwestycyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, bądź wyższe techniczne
  • Preferowane min. 2 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu linii produkcyjnych
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej i z rysunku technicznego
  • Umiejętność diagnozowania podzespołów automatyki i elektroniki przemysłowej w tym sterowniki PLC, falowniki, HMI, itp.
  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pon-pt)
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Obsługa komputera i tabletu na poziomie użytkownika
  • Mile widziana znajomość programowania PLC’s (Siemens, Omron, Rockwell, itp.) oraz języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

Nasza oferta:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Miesięczny system premiowy oparty na przejrzystych zasadach (po okresie próbnym)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków, pakiet socjalny)
  • Profesjonalny system szkoleń

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy