Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk (K/m)

  • Wrocław, opolskie
  • Specjalista
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Automatyk (k/m)
    Wrocław 32291/001

    Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w firmie produkcyjnej na stanowisku Automatyka.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest renomowana międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana na Dolnym Śląsku.

    Opis stanowiska

    Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

    • konserwacja, naprawa i obsługa maszyn od strony elektrycznej i systemów sterowania;
    • bezpośrednie uczestnictwo w usuwaniu awarii;
    • systemowa praca nad standaryzacją procesów i tworzeniem odpowiedniej dokumentacji;
    • współpraca z zespołem w celu osiągnięcia założeń firmy dotyczących bezpieczeństwa, realizacji bieżących planów produkcji, obsługi klienta, jakości, kosztów oraz ochrony środowiska, zgodnie z obowiązującymi standardami (GMP, procedury, instrukcje, specyfikacje);
    • utrzymanie urządzeń w wysokiej niezawodności oraz ciągłej gotowości do pracy;
    • wspieranie wprowadzania nowych inicjatyw i zmian inżynieryjnych w fabryce;
    • pełne wykorzystanie zasobów do minimlizacji ilości przestojów produkcyjnych spowodowanych awariami i optymalizacji wydajności produkcji;
    • instalowanie, budowa oraz przebudowa maszyn, instalacji, urzadzeń oraz sieci;
    • kontrola stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne dla maszyn, urządzeń i instalacji w wyznaczonym obszarze specjalizacji;
    • sprawdzanie i zaznajamianie się z narzędziami i technikami ciągłego doskonalenia oraz ich wykorzystywanie w codziennej pracy

    Profil kandydata

    Od kandydatów oczekiwane będą:

    • wykształcenie minimum średnie w zakresie: automatyka, elektronika, mechatronika lub elektryka;
    • minimum 2 lata doświadczenia w dziale Utrzymaniu Ruchu;
    • znajomość podstawowych układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC;
    • znajomość budowy i diagnostyki PLC oraz paneli HMI;
    • biegła umiejętność czytania schematów elektrycznych;

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość środowiska SIMATIC STEP7;
    • znajomość oprogramowania PacDrive diagnostic, EPAS-4;
    • ControlLogix podstawy programowania z RSLogix 5000;
    • znajomość sieci Profibus, Devicenet i Ethernet.

    Oferujemy

    Nasz klient oferuje:

    • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
    • ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne (Medicover) finansowane przez pracodawcę;
    • firmową stołówka z dofinansowaniem pracodawcy;
    • dopłatę do opieki stomatologicznej;
    • Fundusz Socjalny.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców